O firmie

Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i przemyślaną politykę cenową zdobyliśmy pozycję lidera dystrybucji części samochodowych na rynku regionalnym.

Firma Auto Center s.c. istnieje od 1994 roku. Początkowo nasza działalność była skoncentrowana na sprzedaży detalicznej części i akcesoriów motoryzacyjnych.

Oprócz części samochodowych w naszej ofercie znajduje się szeroka gama lakierów samochodowych oraz dodatków lakierniczych, które są do nabycia w naszym sklepie na ul. Stawowej 2.

W odpowiedzi na zainteresowanie i potrzeby naszych klientów w 2004 roku otworzyliśmy filię naszej firmy w Bierutowie, a następnie kolejne sklepy, które liczą obecnie pięć punktów handlowych.

Wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy również inwestować w doskonalenie naszych pracowników oraz szkolenia współpracujących z nami zakładów mechaniki pojazdowej, organizując prezentacje, szkolenia i warsztaty prowadzone przez specjalistów wiodących na polskim rynku marek motoryzacyjnych.

Wszelkie podejmowane przez nas działania mają na celu najwyższą jakość naszych usług i bieżącą optymalizację oferty naszego sklepu, tak by spełniały one oczekiwania i odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej przygody z motoryzacją, lecz zaledwie jej początek...

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z jego atrakcyjnej oferty. Do zobaczenia!


Galeria